Sağlık-Der Konya

Dünyagöz Hastane Müdürü İrfan Yalçın'dan Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Dünyagöz Hastane Müdürü İrfan Yalçın'dan Ziyaret

Konya Dünyagöz Hastanesi Hastane Müdürü İrfan Yalçın, Sağlık-Der Konya İl Başkanı Mustafa Şimşek’i dernek binasında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Konya Dünyagöz Hastanesi ve Sağlık-Der Konya Şubesi arasında indirim anlaşması yapılmasının ardından gerçekleştirilen ziyarette, Konya Dünyagöz Hastanesi Müdürü İrfan Yalçın, sağlık sektörünün paydaşları olarak özel sağlık kurumu ve stk işbirliğine önem verdiklerini, Konya Dünyagöz Hastanesinin ekibi ve teknolojisi ile göz sağlığı konusunda Konya da en kaliteli sağlık hizmetini sunmaya çalıştıklarını ifade etti.

Sağlık-Der İl Başkanı Mustafa Şimşek ise, "Sağlık-Der köklü bir maziye sahip sivil toplum kuruluşumuzdur, 1991 yılında Eski Başbakanlarımızdan Sayın Necmettin Erbakan’ın talimatları ile kurulmuştur,  derneğimiz, sağlık alanında yaptığı projeler, öğrenci çalışmaları,ulusal ve uluslararası kongreler ile faaliyetlerini sürdürmektedir.  

Sağlık-Der olarak kurulduğumuz günden beri milli bir duruşa sahibiz, bu hassasiyetimizi gözeten kamu, özel ve stk boyutunda tüm paydaşlar ile işbirliği yapmaktan mutluluk duymaktayız" dedi.

Konya da sürdürülen sağlık hizmetleri hakkında değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, Konya’nın sağlık turizmi potansiyeli de istişare edildi.

Sağlık-Der Konya İl Başkanı Mustafa Şimşek Konya Dünyagöz Hastanesi Hastane Müdürü İrfan Yalçın’a ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

VEKİL EBE VE HEMŞİRELERE KADRO VERİLMELİ

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan SEVGİLİ; Sağlık sistemimizin en uç noktasında sağlık evlerinde çalışan vekil ebe ve hemşireler kadro istiyor.

DEVAMI

Lisans Tamamlamada Süre Sınırı Kaldırıldı

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak sağlık çalışanlarına yönelik haklı ve yerinde talebimiz bugün itibari ile karşılık buldu. Lisans tamamlamada tarih sınırı kaldırıldı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet