Sağlık-Der Konya

Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü Ziyareti

Sağlık-Der İl Başkanı Mustafa Şimşek, Başkan Yardımcısı Adem Çakıcı ve önceki dönem İl Başkan Yardımcısı olan Eyüp Al ile Sağlık-Der Konya Şubesi İl Başkan Yardımcısı olan Dr Muhammet Sait Yalçın'ın Akşehir İlçe Sağlık Müdürü olarak atanması dolayısıyla hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarete Akşehir'de görev yapan Sağlık-Der Konya Şubesi üyesi ve aynı zamanda Tıbbi Sekreter Komisyon Başkanı olan Nuray Telli'de eşlik etti.

Ziyartete İl Başkanı Mustafa Şimşek; Dr Muhammet Sait Yalçın'ın  kişiliği ehliyeti ve liyakati ile Akşehir sağlığına büyük katkılar sunacağından şüphemiz yoktur. Beraber yol yürümekten mutluluk duyduğıumuz, İlçe Sağlık Müdürümüz Akşehir için bir şanstır diye konuştu. Dernek olarakta Akşehir de sağlık hizmetlerinin sunumu esnasında ihtiyaç duyulan sivil toplum desteğinin her zaman yanlarında olacağını belirttiği konuşmasında, bu isabetli atama dolayısıyla İl Sağlık Müdürü Prof Dr Mehmet Koç'a teşekkür etti.

Akşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr MuhammetSait Yalçın'da ziyaretleri dolayısıyla Sağlık-Der Konya Şubesi ekibine teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet